23.05.2024 כאילו לא שמנו לב לְמה שמסביבנו השירים של עמיר לב הם תמונות קטנות שמספרות סיפור. אפשר לפגוש בהם את כל מרכיבי החיים בישראל, אבל לא בתור "פרויקט מחאה" אלא כמציאות ממשית שגם הדובר משתתף בה • בעקבות ה-7 באוקטובר, כמו בנבואה, מתגלים בהם דברים קשים על עצמנו • מתוך כתב העת "תלם" אלי אושרוב
22.07.2011 מדווחת מהשטח "לפי זיסוביץ, עמירה הס מציירת תמיד את צה"ל כמפלצת, ובמשתמע, אינה מדווחת אמת. מנגד, הוא מכיר בכך שהס דיווחה ('לאכזבתה') דברים כהווייתם. איך אפשר לצאת בשלום מביקורת כזו?". תגובה אלי אושרוב