אז אמרו מה לגבי דעות של תתי-אלופים הזויים? "כצעד משלים הייתי סוגר את התקשורת לשלושה שבועות כדי שלא יסיתו להפגנה בכיכרות ולא יביאו דעות של פרופסורים הזויים שאומרים כי הקורונה היא כלום" (תא"ל במיל' עודד טירה, "מעריב", 3.8.2020) 22.07.2024 // הכותרות פרק 154 בפודקאסט משפט המו"לים: מפת דרכים לאיומים על התקשורת החופשית בישראל נסללה הדרך להחמרת חוק הגבלת שידורים ומתן סמכות לקרעי לסגור את האינטרנט שחיתות בחסות החוק: ממשלת נתניהו מאריכה בפעם השנייה חוק המעניק הטבות עתק לערוץ 14 וליצחק מירילשוילי תקף עיתונאים בגז פלפל כי לא היו פטריוטים מספיק, קיבל מאסר על תנאי המחאה נגד לן בלווטניק בשל סירוס חדשות 13 מגיעה אליו הביתה ועדת החקירה האזרחית לאסון ה-7.10 עשויה לתרום תרומה חשובה ומכרעת לשיפור תרבות ועדות החקירה בארץ סקירת עיתונות: העיתונות הביביסטית משייפת את תיאוריית הקשר על בגידת שר הביטחון משפט המו"לים: העד האחרון במסכת התביעה, ראש המוסד לשעבר, סיפר על הקשר בין נתניהו, מילצ'ן ויוסי כהן נתניהו מציג: כיצד משווקים כישלון היסטורי מהדהד לתקשורת כנועה