התיקונים אני בשיחה האם כתבת "הארץ" איילת שני הלכה בעקבות כמה מעמיתיה ופרשה מהעיתונות לטובת הכנסת? עידו קינן 06.05.2013 עריכה "הארץ" (2.5.2013) מציג את ח"כ איילת שקד עם הכיתוב "ח"כ איילת שני". עזרו לנו לעשות עיתונות עצמאית באמת "העין השביעית" שומרת על השומרים כבר 28 שנים. הצטרפו אלינו תמכו בעין השביעיתתודה, סימון טטרו. 01.07.2024 // הכותרות פרק 151 בפודקאסט משפט המו"לים: מה קורה בחדשות 13? ראיון עם מתן חודורוב הממשלה מקדמת חוק שיעניק לקרעי סמכות להעניק הטבה של עשרות מיליוני שקלים לבעלי תחנות רדיו איזורי מקורבים לליכוד אזהרה: התקשורת הישראלית מסתירה מהציבור את תוצאות המלחמה בעזה וגורמת נזקים חמורים לחברה הישראלית שמעון ריקלין הפר את הוראות הצנזורה ו"גרם בפועל לנזק ביטחוני ממשי" הכנסת אישרה בקריאה טרומית את "חוק סגירת האינטרנט" של ח"כ קלנר סקירת עיתונות: הקמפיין של נתניהו נגד מערכת הביטחון מתקרב לשלב הסכין בגב האומה (ועוד עניינים) מגיש "הפטריוטים", ינון מגל, התנצל על פרסום עוד פייק, הפעם נגד ארגון "בצלם" ארה"ב: נחשפה רשת דפי פייסבוק מזוייפים שפעלה במשך שנה בניגוד לתקנות הרשת החברתית כנרת בראשי תשלם 100 אלף שקלים לעו"ד מהפרקליטות שהחשידה ב"פדופיליה" ללא בדיקה