הפקה: אוהד סטון
לאוהבי ספוטיפיי: הנה הקישור.
לחובבי רסס: הנה הקישור.
למאזיני גוגל פודקאסט: הנה הקישור.
למשתמשי אפל פודקאסט: הנה הקישור.
למעדיפים לקרוא:
"ג'יימס נכנס לנוני, וכשיצא אמר לי: 'אני לא יכול לעשות את זה'": עדות הדס קליין, היום השלישי: נתניהו דרש מג'יימס פאקר לרכוש את "ידיעות אחרונות" והציב אותו מול מציאות בלתי אפשרית • העדה סיפרה על תכשיטים, בגדים ותיקים יקרים שמילצ'ן ופאקר המטירו על בלפור • שווי המתנות מסתכם במאות אלפי שקלים, אבל כמעט כולן נותרו מחוץ לכתב האישום • ברקע: התחושה ההולכת וגוברת של קליין שמישהו מנסה לאיים עליה
"אנשים שאנחנו לא מתים עליהם": החקירה הנגדית של העדה הדס קליין החלה ברצף הבטחות של עו"ד עמית חדד, פרקליטו של נתניהו, למוטט את גרסתה • אך הניבה בינתיים בעיקר מופע צעקני וחלול של הפרקליט • קליין דבקה בעמדותיה והסבירה לחדד מדוע התייחסה בלבביות לשרה נתניהו
"החוקרים הציעו לך בייגלה!", הטיח הפרקליט בעדה: סנגורו של נתניהו עמית חדד עמל להציג את העוזרת של מילצ'ן כמשתפת פעולה עם חוקרי המשטרה, בקטע רע • העוזרת, הדס קליין, סירבה להתנצל על הסיוע לרשויות החוק • אוסף תכתובות בין קליין לשרה נתניהו שהציג חדד סיפק הצצה לחיי העשירים והמפוטמים עם יאכטות וזמרת-על – אבל לא הצליח להוכיח שצינור השמפניה מבית-ינאי לבלפור היה בעצם שי לפסח