הפקה: אוהד סטון
לאוהבי ספוטיפיי: הנה הקישור.
לחובבי רסס: הנה הקישור.
למאזיני גוגל פודקאסט: הנה הקישור.
למשתמשי אפל פודקאסט: הנה הקישור.
למעדיפים לקרוא:
פילבר מחליף דיסקט במשרד התקשורת: היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת, דנה נויפלד, העידה בפירוט כיצד שלמה פילבר, המנכ"ל שמינה נתניהו, שינה את מדיניות המשרד כך שתתאים לאינטרסים של בזק • לפי כתב האישום, זו היתה התמורה שהעניק ראש הממשלה ושר התקשורת נתניהו לשאול ואיריס אלוביץ', בעלי השליטה בבזק, תמורת רתימת אתר "וואלה" שבשליטתם לקידום האינטרסים שלו
"לעיניך בלבד": מנכ"ל משרד התקשורת פילבר פעל יד ביד עם מנכ"לית בזק מאחורי גבם של עובדי המשרד: נמשכה עדותה של היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת דנה נויפלד • באולם הוצגו ראיות לקשר הסודי של מנכ"ל המשרד שלמה פילבר עם חברת בזק • נויפלד העידה על המאמצים החריגים שהשקיע פילבר לפעול לטובת החברה שבשליטת שאול אלוביץ'
סוג של ריסטרט: דנה נויפלד, היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת, התקשתה להיזכר ברבים מהפרטים שהוצגו לה בחקירתה הנגדית • הסנגור של שאול אלוביץ' ניסה לנצל את זכרונה הגרוע כדי להוכיח שעסקת בזק-yes אושרה לפני כניסת פילבר למשרד – אבל נכשל • ובינתיים, מחוץ לאולם, הדובר של אלוביץ' והשופרות של נתניהו חוללו ספין על חשבונו של השופט בר-עם