הפקה: אוהד סטון
לאוהבי ספוטיפיי: הנה הקישור.
לחובבי רסס: הנה הקישור.
למאזיני גוגל פודקאסט: הנה הקישור.
למשתמשי אפל פודקאסט: הנה הקישור.
למעדיפים לקרוא:
"זה הכי נורא שיכול להתפרסם, וזה כבר פורסם": על קו הסיום של החקירה הנגדית, ההגנה ב"תיק 4000" ניסתה בפעם האחרונה לנפץ את עדותו של אילן ישועה • האמצעי: הטעיות בוטות ועלבונות • ישועה נאלץ להסביר שיחות חשאיות שקיים עם ערן טיפנברון, שבעודו עורך ynet הדליף מידע על מהלך נקמני של נוני מוזס • בלי כוונה הוצג עוד מידע על הבחישה של שאול אלוביץ' ב"וואלה" בשירות נתניהו
"תישן טוב, אני אח!": מנכ"ל "וואלה" לשעבר אילן ישועה העיד כי ניצל את קשריו עם מנכ"ל "גלובס" איתן מדמון ומנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי כדי לנסות לעצור פרסומים ביקורתיים על עסקיו של הבוס שאול אלוביץ' • ורשבסקי ואנשי הערוץ לשעבר אבי עמית וגולן יוכפז מכחישים את ההתערבות שתוארה בביהמ"ש
"השקר בא ממך": אחרי שבועות של חקירה עקרה של אילן ישועה בידי סנגורו של הנאשם נתניהו, סנגורו של הנאשם אלוביץ' חזר למינוי טלי בן-עובדיה ולהיערכות לתחקיר של גידי וייץ • עו"ד ז'ק חן הציג בפני מנכ"ל "וואלה" לשעבר מסכת עובדתית שמדגישה את חלקו בהשחתת האתר • "היפוך תפקידים יותר מוחלט ממה שאתה עושה פה עוד לא ראיתי", הגיב ישועה, וחזר והפנה אצבע מאשימה לבוס אלוביץ'