אתר "ישראל היום" פירסם סיפור שקרי על אשה שוודית שילדה שלישיית ילדים כהי עור ואמרה לבן זוגה הלבן כי הדבר אירע משום שהוא אוכל הרבה שוקולד. כתב "ישראל היום", אסף גולן, הוסיף כי הבעל חושד כי האב הוא "אגדת הכדורסל" כרים עבדול-ג'באר, "השכן ממול". התמונה המלווה את פיסת הפייק-ניוז ההזויה לקוחה מכתבה באתר ה"וושינגטון פוסט" על הקפאת עוברים. בעקבות ציוץ של רן בר-זיק נמחקה הכתבה מאתר "ישראל היום".
יותר מדי משהו, לא בטוח שדווקא שוקולד
ב"ישראל היום" אשה שוודית ילדה שלישייה כהת עור ואמרה לבעלה כי אכל יותר מדי שוקולד • בעולם המוכר לנו - לא
05.11.2019