הבלוג אסור להשוות שערי עיתוני ישראל וארה"ב מוחים נגד טראמפ שהשווה בין ניאו-נאצים לבין המפגינים נגדם, והצהיר שגם בין הניאו-נאצים יש אנשים טובים • מחריש: "ישראל היום" (עם ידיעה קטנה בעמוד 24) שוקי טאוסיג 17.08.2017 עריכה בועז ביסמוט ודונלד טראמפ (עיבוד תמונה מתוך "ישראל היום") "ידיעות אחרונות": בושה "מעריב": חיבוק נשיאותי לימין הקיצוני "ג'רוזלם פוסט": אמריקה במשבר "הארץ": טראמפ יצא להגנת משתתפי הצעדה הניאו-נאצית ועורר תדהמה בארה"ב "וושינגטון פוסט": טראמפ שוב מאשים את שני הצדדים "סקרמנטו בי": טראמפ מצדיק האשמת "שני הצדדים" באלימות "וושינגטון טיימס": טראמפ אומר שהשמאל הקיצוני גם אשם באלימות "לוס אנג'לס טיימס": טראמפ שוב מגנה את פעולות שני הצדדים בוירג'יניה "סאן טיימס": פייק פרזידנט "שיקגו טריביון": טראמפ מאלתר "בוסטון גלוב": הנשיא שוב מאשים את שני הצדדים "טאמפה ביי טיימס": טראמפ מעורר מחלוקת "בולטימור סאן": טראמפ מעורר שוב זעם "ניו יורק פוסט": לא כולם היו נאצים "ניו יורק טיימס": טראמפ שוב מאשים את הצדדים באלימות ובינתיים, ב"ישראל היום" "ישראל היום": לעצור את האיראנים עזרו לנו לעשות עיתונות עצמאית באמת "העין השביעית" שומרת על השומרים כבר 28 שנים. הצטרפו אלינו תמכו בעין השביעית עוד על "ישראל היום" ודונלד טראמפ "ישראל היום", עיתון הבית של טראמפ במזרח התיכון התמיכה של מרים ושלדון אדלסון בדונלד טראמפ לא מסתכמת בתרומות העצומות שהם מעבירים לו ולמפלגה הרפובליקאית • כאן, בישראל, החינמון של האדלסונים מתגייס שוב ושוב למען הנשיא: מצניע פרשיות מביכות, מבליט את הכחשותיו ומתקפותיו ומהלל את שמו • בדיוק כמו עם נתניהו • ניתוח רפאל אפריאט 24.09.2019 מחיר הכבוד ב"ישראל היום" דיווחו על אות הכבוד שיעניק טראמפ למרים אדלסון, מו"לית העיתון, אך לא על 200 מיליון הדולר שהעבירה משפחת אדלסון לנשיא ולמפלגתו איתמר ב"ז 11.11.2018 ארה"ב מחר טראמפ נתן ל''ישראל היום'' את הראיון הראשון לאחר בחירתו לנשיא כתב "העין השביעית" 12.11.2016 העיתון הטוב של הבחור הנהדר דונלד טראמפ החליק מחמאה לשלדון אדלסון בעצרת בחירות בנבאדה שוקי טאוסיג 06.10.2016 03.07.2024 // הכותרות חוק הרדיו שייטיב עם אלי עזור ויצחק מירילשווילי אושר בכנסת בקריאה טרומית ביטן צרח ואיים, וועדת הכלכלה אישרה נוסח החוק שימחק חוב של כמיליון שקל לערוץ 14 השלב הבא באבולוציה של כוכב התקשורת הימני כבר כאן "ערוץ טוב", שהתבלט כבימה של הסתה וקונספירציות ביביסטיות, ביקש מהמדינה 1.2 מיליון שקל פרק 151 בפודקאסט משפט המו"לים: מה קורה בחדשות 13? ראיון עם מתן חודורוב אזהרה: התקשורת הישראלית מסתירה מהציבור את תוצאות המלחמה בעזה וגורמת נזקים חמורים לחברה הישראלית עקב מצבו הרפואי של הרב אלי סדן, תביעות שהגיש סביב אמירות כמו - חילוניות היא מחלה במוח - עשויות להתבטל שמעון ריקלין הפר את הוראות הצנזורה ו"גרם בפועל לנזק ביטחוני ממשי" שלמה פילבר, מעליו תלוי כתב אישום בפרשת השוחד של נתניהו, תובע חצי מיליון שקל מהמדינה בטענה כי האזינה לטלפון שלו שלא כדין