"שרת המשפטים איילת שקד ושר החינוך נפתלי בנט התארחו בחגיגות בכמה ערים, ובהן גם פתח-תקווה", דווח אתמול לקוראי "ישראל היום". שישה עיתונאים שחתמו בצוותא על סיקור חגיגות המימונה בחינמון לא הצליחו לגלות ששרת המשפטים, איילת שקד, אמנם הוזכרה כמי שעשויה להגיע לחגיגה שנערכה בפתח-תקווה, אך בסופו של דבר בחרה לא לבוא. "היא לא היתה בפתח-תקווה", אישרה הדוברת של שקד, טל בנש, בשיחה עם "העין השביעית".
!["ישראל היום", 18.4.17 "ישראל היום", 18.4.17](https://cdn.the7eye.org.il/uploads/2017/04/shaked-israel-hayom1842017-464x427.jpg)
"שקד ובנט היו אורחיו של ראש עיריית פתח-תקווה איציק ברוורמן". "ישראל היום", 18.4.17