התיקונים אבא, מה עשו לך עורכי "ישראל היום" לא מבדילים בין הרב הראשי דוד לאו ובין אביו, הרב הראשי לשעבר ישראל לאו איתמר ב"ז 19.04.2015 עריכה מצאו את ההבדלים. מימין: הרב דוד לאו לפי "ישראל היום". משמאל: הרב דוד לאו האמיתי (צילום: יונתן זינדל) דיוקנו של ישראל לאו מעל מאמרו של דוד לאו. "ישראל היום", מדור הדעות, 15.4.15 בגרסה המקוונת של המאמר תוקנה השגגה. עזרו לנו לעשות עיתונות עצמאית באמת "העין השביעית" שומרת על השומרים כבר 28 שנים. הצטרפו אלינו תמכו בעין השביעית 01.07.2024 // הכותרות הממשלה מקדמת חוק שיעניק לקרעי סמכות להעניק הטבה של עשרות מיליוני שקלים לבעלי תחנות רדיו איזורי מקורבים לליכוד אזהרה: התקשורת הישראלית מסתירה מהציבור את תוצאות המלחמה בעזה וגורמת נזקים חמורים לחברה הישראלית שמעון ריקלין הפר את הוראות הצנזורה ו"גרם בפועל לנזק ביטחוני ממשי" הכנסת אישרה בקריאה טרומית את "חוק סגירת האינטרנט" של ח"כ קלנר סקירת עיתונות: הקמפיין של נתניהו נגד מערכת הביטחון מתקרב לשלב הסכין בגב האומה (ועוד עניינים) מגיש "הפטריוטים", ינון מגל, התנצל על פרסום עוד פייק, הפעם נגד ארגון "בצלם" ארה"ב: נחשפה רשת דפי פייסבוק מזוייפים שפעלה במשך שנה בניגוד לתקנות הרשת החברתית כנרת בראשי תשלם 100 אלף שקלים לעו"ד מהפרקליטות שהחשידה ב"פדופיליה" ללא בדיקה אזרח שלישי הורשע אחרי איומים על העיתונאית דנה ויס וירצה 100 שעות שירות: "מצטער על מה שהיה"